středa 18. září 2013

Ze života kapely Tonecat #1

Ahoj, ahoj, ahoj!

Doufám, že se máte všichni skvěle a jste připraveni na další dávku informací okolo nejlepší indie rockové kapely ze západního pobřeží Brna. A sice o kapele Tonecat.

Je tu podzim a víceméně nám v kapele skončily prázdniny. Prázdniny byly fajn i díky pár koncertům a festivalům. Cestování, párty a hromada inspirace. Takže spousta materiálu pro naši tvorbu.
A taky, že neleníme. Makáme na hromadě písniček, protože za dveřmi je klubová sezóna a hlavně (famfáry prosím) budeme nahrávat EP!

Jo, je to tak, na podzim budeme nahrávat naše první EPčko. Studio je zabookované a už teď pracujeme na "studiových verzích" písniček. Do toho vymýšlíme název pro desku, promo, křest a spoustu dalšího na co se vyplatí se těšit. My už se neutěšeně těšíme.

Jak už jsem napsal nahrávání se blíží a tak i naše frekvence návštěv ve zkušebně vzrůstá. Ale nejen nahráváním živ je muzikant, proto 28. září zahrajeme na oslavě
Výročí 60. let gymnázia v Zastávce
.
Všichni jsme absolventi tamního gymnázia a zahrát na jeho oslavě je pro Tonecat víc než srdeční záležitost. Tudíž jestli budete mít volno (a to mít budete, když je státní svátek), tak se na nás přijďte podívat. Kromě nás tam bude hrát taky Tranzan (Radek Malý) a během dne budou probíhat i představení divadelníků ze studenstkého spolku a spolku Prádelna. Bude to žůžový!

Na závěr zprávy z porodnice...
Ne, nikdo zatím nejsme rodiči (aspoň o tom nevíme).
Nicméně nám přibyl přírustek do řad našich aparátů a sice malinký Orange Micro Terror stack. Váží necelých 5kg,
co do rozměrů je to taky drobek, ale když se rozkřičí je to krása.
Takže popřejme mu hlavně lásku ze strany jeho adoptivního táty (Ondry) a počkejme, co tohle mrně ještě vyvede.

Tak jo, tohle pro dnešek všechno.
Mějte se famfárově a doufám, že se brzo uvidíme-uslyšíme.

Žádné komentáře:

Okomentovat